kosmetologia

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA


Zabiegi upiększające

Innowacyjne zabiegi z kosmetologii estetycznej, skutecznie przyspieszą osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Pomagamy każdej klientce, która chce zatroszczyć się o swój piękny wygląd i osiągnąć wymierne korzyści, w postaci redukcji tkanki tłuszczowej czy wygładzania zmarszczek.

Zabiegi antystarzeniowe, które możemy przeprowadzić zarówno na twarzy, jak i całym ciele, poprawiają kondycję, jędrność oraz ogólny wygląd naszej figury. Ponadto, szeroka gama urządzeń pozwoli nam zredukować cellulit z najbardziej problematycznych partii, a także wygładzić wyraźne niedoskonałości.

Beauty Contour

BEAUTY CONTOUR


To efektywny, pulsacyjny system zasysania powietrza. Urządzenie posiada cztery specjalne głowice: do ciała, do twarzy i szyi oraz do okolic oczu. Ich zastosowanie poprawia jędrność skóry, spłyca zmarszczki oraz redukuję tkankę tłuszczową i cellulit. Wspomaga także leczenie blizn i zmniejszenie obrzęków pod oczami.

Cavi Smart

CAVI SMART


Niewielkie, ale niezwykle efektywne urządzenie do liposukcji kawitacyjnej. Dzięki odpowiedniej częstotliwości fal ultradźwiękowych, widocznie redukuje objętość tkanki tłuszczowej poprzez wywołanie efektu mikro masażu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Lipolaser

LIPOLASER


zapewnia bezwysiłkową utratę centymetrów. Urządzenie, które zupełnie bezpiecznie i bezboleśnie redukuje wielkość komórek tłuszczowych przy użyciu zimnego lasera diodowego. Zaletą tego urządzenia niewątpliwie jest to, że efekty widoczne są niemalże natychmiast, a z każdą kolejną sesją wzrastają. Dla uzyskania najlepszych rezultatów bezpośrednio po zabiegu Lipolasera wskazane jest pobudzenie układu limfatycznego lub metabolicznego. Pozwoli to usprawnić wydalanie produktów rozpadu tłuszczu z organizmu.