Kosmetologia Estetyczna

Lipolaser
Nieinwazyjna liposukcja laserowa na zbędne kilogramy i cellulit

Nowoczesny zabieg nieinwazyjnej liposukcji laserowej, stosowany do modelowania sylwetki. Lipolaser wykorzystując zimny laser diodowy, redukuje zbędną tkankę tłuszczową, poprawia kondycję skóry i zmniejsza cellulit.

Zobacz więcej
Beauty Contour
Kompleksowe odmładzanie skóry i modelowanie sylwetki

Wszystko, czego potrzebujesz do poprawy kondycji skóry i wymodelowania nawet problematycznych partii ciała, w jednym zabiegu. Urządzenie łączy w sobie terapię czerwonym światłem, masaż podciśnieniowy i mechaniczny oraz fale radiowe (RF). Zabieg może być przeprowadzany również na twarzy, szyi i delikatnej skórze wokół oczu, poprawiając ich wygląd i jędrność.

Zobacz więcej
Cavi Smart
Modelowanie problematycznych partii ciała

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu liposukcji kawitacyjnej, który modeluje sylwetkę w bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Cavi Smart przy pomocy fal ultradźwiękowych redukuje tkankę tłuszczową gromadzącą się nawet w problematycznych partiach ciała, takich jak ramiona. Dodatkowo pomaga w walce z cellulitem oraz przyspiesza metabolizm.

Zobacz więcej
Cavi Shape Advanced
Wielowymiarowa pielęgnacja ciała i twarzy

Kompleksowy zabieg będący kombinacją takich technologii jak: fale radiowe na twarz i ciało, liposukcja ultradźwiękowa, masaż podciśnieniowy oraz Energia Jade. Poprawiają one wygląd i kondycję skóry, przyspieszają metabolizm, a także wspomagają odchudzanie oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Zobacz więcej
Hifu + LipoHIFU
Rewolucyjne połączenie liftingu i redukcji tłuszczu

Hifu + LipoHIFU to połączenie dwóch precyzyjnych zabiegów: liftingu bez skalpela i redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie opiera się na wnikaniu w ciało skupionych ultradźwięków o wysokim natężeniu. Dzięki temu można zredukować widoczne objawy starzenia się skóry, zadbać o jej kondycję, elastyczność i piękny wygląd, a to wszystko bez konieczności rekonwalescencji po zabiegu.

Zobacz więcej
Ice Tech
Spalanie tłuszczu niską temperaturą

Bezpieczny zabieg modelujący i wyszczuplający sylwetkę. Kriolipoliza Ice Tech wykorzystuje niskie temperatury do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych w wybranym obszarze ciała. Zabieg poleca się zwłaszcza osobom będącym na diecie i regularnie ćwiczącym, a w dalszym ciągu borykającym się z problemem nadmiaru tłuszczu.

Zobacz więcej
Beauty Hood
Kompleksowa pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu

Innowacyjne urządzenie do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, wykorzystujące kilka technologii: maskę fotonową, fale radiowe, mezoterapię bezigłową, sonoforezę, hydrabrazję, infuzję tlenową i głowicę chłodzącą. Dzięki nim urządzenie spłyca zmarszczki oraz widocznie odmładza skórę, dogłębnie ją dotleniając i odżywiając.

Zobacz więcej