zarząd

15 lat działalności w branży fitness/wellness


Doprowadziło nasz koncept na sam szczyt!

Jesteśmy liderem w branży, a o naszej skuteczności zaświadczą tysiące zadowolonych klientek oraz setki zrzuconych kilogramów i centymetrów!

Stworzyliśmy autorski segment 100% naturalnych kosmetyków diety oraz suplementów, które pomagają uskutecznić każdą metamorfozę! Decydując się na nasze Studio Figura – stajesz na najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Pomagamy kobietom z niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto czy insulinoopornością – nie istnieją dla nas bariery nie do pokonania!

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której szczegółowo opracujemy zakres działań dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb!

Dołącz do nas!

zarząd
urządzenia

Z nami stracisz nawet do 60 kg !


W kwestii skuteczności naszych zabiegów, nie decydujemy się na żadne kompromisy.

Dlatego planując funkcjonalność stref z zakresu fitness/wellness oraz kosmetologii estetycznej, od początku działaliśmy w oparciu o możliwie najwyższe zastosowanie współczesnej technologii. Specjalizujemy się w modelowaniu sylwetki oraz w zabiegach redukujących cellulit, nadmiar kilogramów i centymetrów, niwelowaniu niedoskonałości wywołanych np. ciążą lub różnymi schorzeniami.

Wykorzystując innowacyjne urządzenia Studio Figura produkowane w Polsce, otworzyliśmy gabinet, który swoim działaniem sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.

Zaufaj Marce, która swoją renomą oraz skutecznością deklasuje rywali z branży fitness/wellness oraz kosmetologii estetycznej. Z nami każda zmiana jest możliwa!

Zobacz co możesz osiągnąć w naszych gabinetach!


To tylko część z rezultatów jakie możesz wypracować w Studio Figura
metamorfoza
metamorfoza-Ania
Metamorfoza-Teresa
Metamorfoza-kasia
Metamorfoza Sylwia
Metamorfoza-Iwona