wellness

STREFA WELLNES


Zabiegi wyszczuplające

W strefie wellness mamy do dyspozycji nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób zadbają o naszą skórę. Poczuj niesamowity klimat miejsca, które poprzez wyjątkowe zabiegi doskonale odpręża ciało oraz redukuje stres. Ta wyjątkowa strefa relaksu, to miejsce stworzone, by zapewnić harmonię ciała, duszy i umysłu.

Z łatwością i przyjemnością zlikwidujemy obrzęki, cellulit oraz wspomożemy utratę zbędnych kilogramów i centymetrów. Podczas zabiegów korzystnie wpływamy na kondycję skóry, zapewniając jej przy tym doskonałą pielęgnację.

Limfodrenaż

LIMFODRENAŻ


Zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn. Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn. Dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, pozbędziemy się kilogramów, usuniemy zalegającą w kończynach wodę i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę.

Elektrostymulacja

ELEKTROSTYMULACJA


Polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Każdy skurcz wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja wpływa na modelowanie sylwetki oraz wyrzeźbienie mięśni – półgodzinna stymulacja odpowiada kilkugodzinnemu wysiłkowi. Urządzenie wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach, łagodzi napięcie i ból, stymuluje rozkład tłuszczu, zwiększa metabolizm, przyspiesza oczyszczanie, usprawnia procesy odżywcze oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Sauna IR

SAUNA IR


Działanie związane jest z promieniowaniem podczerwonym i wytwarzaną przez nie energią cieplną, która ogrzewa ciało i wywołuje pożądane efekty bez konieczności
osiągania bardzo wysokich temperatur. Długość fal podczerwonych skutecznie przenika przez skórę i ogrzewa cały organizm. Prócz ogrzewania, promienie te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym – wpływają na przyspieszenie metabolizmu, wydalanie toksyn z organizmu oraz lepsze samopoczucie.

Sauna Karbonowa

SAUNA KARBONOWA 2 STREFOWA


Wspomaga proces odchudzania, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na zwiększenie wydzielania potu, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Zmniejsza także napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyśpieszając również ich regeneracje po wysiłku. Poprawia jędrność i gładkość skóry. Ponadto, pobudza i przyspiesza metabolizm.