zespół banner

ZESPÓŁ


Nasz zespół tworzą wyłącznie wyspecjalizowani pracownicy SFI.

Jesteśmy marką, która swoją renomą oraz wielkością, skutecznie wpływa na obecne kreowanie się trendów w branży Beauty. Doświadczony personel zna najlepsze rozwiązania, za pomocą których klientki Studio Figura skutecznie poprawią kondycję, stan zdrowia, skóry oraz całej sylwetki. Korzystamy z każdej okazji do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji naszej załogi, poprzez udziały w audytach, szkoleniach i seminariach. Zaufaj doświadczeniu oraz renomie, skontaktuj się z nami i przyjdź na darmową konsultację.

Wioletta

właścicielka O

Wioletta to silna i energiczna osoba, która od dawna marzyła, by stworzyć w swoich rodzinnych stronach miejsce tylko dla kobiet, gdzie mogłyby zadbać o swoje ciało oraz się zrelaksować. I z tą właśnie myślą 27 stycznia 2022 roku otworzyła Studio Figura Gorlice.
W gabinecie Wioletta jest główną motywatorką dla klientek i największą skarbnicą wiedzy, ponieważ sama przeszła niesamowitą metamorfozę. Od otwarcia gabinetu SF Gorlice zrzuciła 16 kilogramów i mnóstwo centymetrów w obwodach ciała, a jak sama podkreśla to dopiero początek. Jej charyzma oraz otwartość i optymizm sprawiają, że potrafi ona podnieść na duchu każdego, a także zawsze gotowa jest podać pomocną dłoń.

Natalia

babka nr 2

Przed Wami Natalia, która, choć jest najmłodszym członkiem naszego gabinetu, zaraża wszystkich swoją energią, uśmiechem i pozytywnym podejściem. Ta bardzo kontaktowa dziewczyna bez wątpienia wzbogaci Waszą wizytę rozmową o modnych fryzurach i tańcu nowoczesnym.

Patrycja

babka nr 3

A oto Patrycja, prawa ręka szefowej i kosmetolog, której dłonie potrafią działać cuda. Dzięki długiemu stażowi pracy poznała wszystkie tajniki medycyny estetycznej i dermatologii. Swoją ogromną wiedzę wykorzystuje podczas zabiegów, by z jak największą starannością zadbać o każdą z Was i pomóc Wam ze wszystkimi, nawet najmniejszymi problemami, z jakimi się do nas zgłaszacie.

Daria

babka nr 1

Poznajcie Darię, naszą specjalistkę od Facebooka i Instagrama, a także niezwykłą kosmetolog, która podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i pogłębia swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. W wolnych chwilach Daria oddaje się swoim dwóm pasjom: podróżowaniu i promowaniu zdrowego stylu życia. Podczas dłuższych zabiegów na pewno nie zabraknie Wam więc tematów do wspólnych rozmów.