Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka
Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Trener Personalny
Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi
Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nasza historia

27 stycznia 2022 roku to data, która ma dla nas szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, z pasją, determinacją i drżącym sercem, otworzyłyśmy drzwi Studio Figura Gorlice – miejsca od kobiet dla kobiet. Stworzyłyśmy je z myślą o miejscowych paniach, które zasługują na przestrzeń, w której – w atmosferze życzliwości, zrozumienia i wsparcia – mogą zadbać o siebie. Od pierwszego dnia naszej działalności priorytetem stało się to, aby każda klientka, która do nas trafia, czuła się wyjątkowo oraz zainspirowana do pracy nad swoją sylwetką i zdrowiem.

Nasz zespół

Wioletta

Właścicielka gabinetu, silna i energiczna, a także pełna optymizmu osoba. Jest główną motywatorką klientek, zawsze potrafi je podnieść na duchu, obdarzyć wsparciem i dobrym słowem. Doskonale wie, jak pomóc innym kobietom, bo sama, od momentu założenia studia, zrzuciła już 24 kilogramy i wciąż nie powiedziała ostatniego słowa!

Patrycja

Prawa ręka szefowej i kosmetolog, której dłonie potrafią zdziałać cuda. Jej ogromne doświadczenie i długi staż pracy sprawiają, że zna wszystkie tajniki medycyny estetycznej i dermatologii. Dzięki temu potrafi pomóc każdej klientce, nawet tej z najbardziej nietypowymi problemami.

Natalia

Miła, zawsze uśmiechnięta i uwielbiana przez klientki osoba. Zaraża je swoją energią i pozytywnym podejściem. Podczas prowadzonych przez nią zabiegów z pewnością nie brakuje tematów do rozmów. Natalia każdą wizytę ubogaca ciekawą dyskusją, zwłaszcza o modnych fryzurach i tańcu nowoczesnym.

Daria

Pełna pasji i zaangażowania kosmetolog, a także specjalistka od Facebooka i Instagrama. Nie boi się nowych wyzwań, bo bez przerwy pogłębia swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. W wolnych chwilach oddaje się swoim dwóm pasjom: podróżowaniu i promowaniu zdrowego stylu życia, o których chętnie porozmawia z każdą klientką.

Karolina

Pozytywnie nastawiona do życia, wiecznie uśmiechnięta i kochająca pomagać innym ludziom osoba. Karolina od najmłodszych lat interesuje się branżą beauty, wciąż się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów i uwielbia spędzać czas w otoczeniu natury.

Angelika

Niezwykle komunikatywna, chętna do pomocy i energiczna osoba, która uwielbia kontakt z klientem (zresztą z wzajemnością). Jej pasją jest nie tylko branża beauty, ale także motoryzacja oraz fotografia. Największą motywacją w pracy są dla niej efekty jej klientek.