Strefa Wellness

Elektrostymulacja
Spalanie tłuszczu przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja to bezpieczny zabieg polegający na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, które doprowadzają do skurczu określonych mięśni, a co za tym idzie redukcji tkanki tłuszczowej. Półgodzinna stymulacja odpowiada nawet kilkugodzinnemu wysiłkowi, dzięki czemu doskonale modeluje sylwetkę i rzeźbi mięśnie. Dodatkowo urządzenie wzmacnia je i napręża, łagodzi napięcie i stany bólowe, usprawnia metabolizm oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Sprawdź więcej
Limfodrenaż
Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż to intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Zabieg polega na masażu uciskowym ciała, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn, a także redukuje opuchliznę oraz obrzęk kończyn. Dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, zgubimy zbędne kilogramy i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę.

Sprawdź więcej
Sauna Infrared
Rozgrzewająca sauna z podczerwienią

Sauny Infrared opiera swoje działanie na promieniowaniu podczerwonym i wytwarzanej przez nie energii cieplnej, która doskonale ogrzewa ciało i wywołuje pożądane efekty bez konieczności osiągania wysokich temperatur. Oprócz ogrzewania fale podczerwone wspomagają prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym – wpływają na poprawę metabolizmu, wydalanie toksyn z organizmu oraz lepsze samopoczucie.

Sprawdź więcej
Sauna karbonowa
Kołdra wyszczuplająca sylwetkę

Rozwiązanie doskonale wspomagające proces odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej. Sauna karbonowa wpływa na zwiększenie wydzielania potu, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Co więcej, urządzenie zmniejsza napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyspiesza ich regenerację po wysiłku, ujędrnia i wygładza skórę, a ponadto pobudza i przyspiesza metabolizm.

Sprawdź więcej